Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Diskusija apie LMTA: kokių plytų reikia tarptautinei mokyklai?

Su naujais projektais taip jau būna: gyveni sau ramiai, ir staiga prieš tavo langus atsiranda didelis skelbimas, kad čia išaugs 12-os aukštų verslo pastatas ar kokia tarptautinė mokykla. Nors niekas aplinkinių gyventojų neklausė, ar apskritai reikalingas tas griozdas.

Asociatyvi nuotrauka iš tarptautinio projekto EOA LAB: Vilnius Preview. M. Endriuškos nuotr.

Mes gi elgiamės visai ne kaip savivaldybė ir kviečiame į antrąją pokalbių ciklo apie akademijos ateitį „LMTA: šiandien yra rytoj“ diskusiją „Kokių plytų reikia tarptautinei mokyklai?“, kuri vyks balandžio 21 d. 16 val. Zoom platformoje (informacija apie registraciją – žemiau). 

Diskusijoje drauge norime išsiaiškinti dėl paties pastato reikalingumo. Kas mūsuose suprantama kaip tarptautiškumas? Ar tai studentų dalyvavimas „Erasmus“ programoje, o gal moksliniai dėstytojų projektai su kitų mokyklų dėstytojais? Šlovė būti įrašytiems tarp kitų aukštųjų mokyklų kaip Nr. 499 ar didžiavimasis tarptautiniais meno pasiekimais? O kaip kviesime užsienio studentus į mūsų nutriušusius Sluškų rūmų koridorius?..

Diskusijoje aiškinsimės, kuo LMTA patraukli studentams ir darbuotojams, ką duoda išvykos kitur, kas yra tarptautinių mokyklų ragavęs dėstytojas? Ar tarptautiškumas yra tikros pedagoginės bei mokslinės ambicijos, ar už to slypi daugiau lėšų iš Švietimo ministerijos? Klausimų – daug, tikimės, jų kils ir bendruomenei. Todėl prieš statydami pastatą, išsiaiškinkime dėl pamatų ir viso pastato poreikio. Kad šis architektūros šedevras neužgožtų aplinkiniams saulės ir visi bandytų gyventi draugiškai ir bendradarbiaudami – na, kaip tikroje daugiabučio bendruomenėje.

Pokalbio dalyviai – mokslininkas, vienas ISM įkūrėjų ir buvęs rektorius Alfredas Chmieliauskas, LMTA alumnė Uršulė Bartoševičiūtė, Tarptautinių ryšių skyriaus programų ir projektų koordinatorė Giedrė Kabašinskienė, Muzikologijos katedros profesorė Lina Navickaitė-Martinelli, Kino ir televizijos katedros profesorius Audrius Stonys, Šiuolaikinės muzikos programos magistrantė Rūta Šeduikytė, mokslo prorektorė Judita Žukienė. Ir visi internetu prisijungę bendruomenės nariai, suinteresuoti sklandžia projekto statybų eiga. Diskusiją moderuos Muzikos studijų inovacijų centro vedėjas Mantautas Krukauskas ir magistrantė Vaiva Martišauskaitė.

 

Diskusija skirta tik LMTA bendruomenės nariams, todėl norinčius prisijungti kviečiame registruotis užpildant trumpą registracijos formą. Užpildę šią formą, nurodytu el. pašto adresu gausite Zoom nuorodą į renginį. Tik užsiregistravę dalyviai galės prisijungti prie diskusijos. Registracija vyksta iki balandžio 21 d. 12 val. Nuorodą atsiųsime likus valandai iki renginio.

Iki susitikimo balandžio 21 d. 16 val. skaitmeninėje erdvėje! 

Organizatorių informacija 
2021 04 14