Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Erasmus +“ projekto „Įšūkis Rytuose–Vakaruose“ pirmasis etapas

Lapkričio 24–gruodžio 1 dienomis Lietuvoje viešės grupė svečių iš Prancūzijos Chinono miesto „Rabelais“ licėjaus. Kartu su Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokiniais ir mokytojais bus pradedamas įgyvendinti Erasmus+ projekto „Įšūkis Rytuose – Vakaruose“ pirmasis etapas, kuriame šiais metais dalyvauja 43 mokiniai iš abiejų šalių.

Pagrindinė šio projekto idėja – dalintis spektakliais, darbo įgūdžiais scenoje, susipažinti su kiekvienos šalies teatro mokymo institucijų sistemų specifiškumu, dalintis skirtingomis kultūromis ir jų raiškos formomis. Šis projektas – LMTA teatro režisūros doktorantės Miglės Bareikaitės ir mokytojos C. Jacoux ilgamečio bendradarbiavimo rezultatas. Pirmojo etapo Lietuvoje organizatorės Vilija Meškaitienė, dramos studijos Šakiuose vadovė, bei gimnazijos direktorė Jūratė Mozūraitienė šiais metais su projekto dalyviais nusprendė pasidalinti LMTA studentų ir dėstytojų patirtimis bei pristatyti aukščiausio lygio teatro profesionalus rengiančią Lietuvos instituciją.

Lapkričio 26 d. LMTA IV rūmuose (Kosciuškos g. 10, Vilnius) vyks paskaitos su teatro meno magistrante Migle Remeikaite, kuri pristatys „Humain specific“ vaidybos metodą. Sceninio judesio dėstytojas Vilen Arutiunian mokys kapueiros – kovos ir vaidybos meno, o dainavimo dėstytoja Indrė Dirgėlaitė ves pamokas, kuriose svečiai iš Lietuvos ir Prancūzijos turės galimybę patirti lietuviškų sutartinių skambesį. 

LMTA Teatro ir kino fakulteto informacija 
2019 11 18