Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

IV nacionalinio prof. Petro Vyšniausko konkurso laureatai – LMTA studentai

Lapkričio 27 d. Plungės kultūros centre įvyko IV nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas-festivalis. Visi laurai atiteko LMTA studentams. Sveikiname!

(c) Plungės KC nuotraukos

Plungės Kultūros centras praneša, kad į Plungę atvyko ir savo muzikinį meistriškumą pristatė per penkiasdešimt solistų, ansamblių ir pritariančiųjų grupių narių iš visos Lietuvos. Dalyvių konkursinės programos džiugino žiūrovus ir konkurso vertinimo komisiją, kuriai pirmininkavo festivalio globėjas, Lieuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Petras Vyšniauskas.

Komisiją taip pat sudarė: LMTA profesorius dr. Robertas Beinaris, LMTA docentas Algis Kilis, LMTA lektorius Robertas Katinskas, LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros koordinatorius Visvaldas Jonušas, LR Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento patarėjas Vygantas Švoba, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytojas metodininkas Rolandas Vizgaudis. Šio projekto vadovas – Plungės kultūros centro direktorius, LMTA Klaipėdos fakulteto docentas Romas Matulis.

(c) Plungės KC nuotraukos

C kategorijoje savo meistriškumą rodė jaunieji šalies saksofonininkai iki 14 metų amžiaus. B grupėje dalyvavo saksofonininkai solistai ir ansambliai nuo 14 iki 18 metų amžiaus. Vyriausieji suaugusieji ir profesionalai varžėsi A kategorijoje. Visi dalyviai konkursui parengė po du kūrinius. 

(c) Plungės KC nuotraukos

Komisijos sprendimu, A kategorijoje 1 vietos diplomai ir piniginiai prizai atiteko LMTA studentams Davitui Avetisyanui ir Evaldui Masalskiui; 2 vietos diplomai ir piniginiai prizai atiteko LMTA studentams Artiomui Zalizko ir Emilei Brazytei, o 3 vietos diplomą ir piniginį prizą pelnė LMTA Klaipėdos fakulteto studentas Donatas Vizgaudis.

Petro Vyšniausko IV nacionalinis saksofonininkų konkursas-festivalis baigėsi iškilminga laureatų paskelbimo ir premijų įteikimo ceremonija, po kurios vyko maestro Petro Vyšniausko ir Kauno bigbendo koncertas, kuris suteikė išskirtines emocijas susirinkusiems Kultūros centro žiūrovams bei visiems festivalio dalyviams. 

Pagal Plungės KC informaciją 
2021 12 13