Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Konkursas į profesinių stažuočių programą JAV

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos–Amerikos Laisvės fondo konkurse į Profesinių stažuočių programą.

Nuotrauka iš Wikipedia

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą.

Paraiškos priimamos iki balandžio 2 d. 

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiuose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, maisto ir transporto išlaidas stažuotės metu.

Per septynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo beveik 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/internship/