Konkursas į profesinių stažuočių programą

Baltijos–Amerikos laisvės fondas skelbia konkursą į Profesinių stažuočių programą paskutinio kurso bakalauro programos studentams, magistrantams ir doktorantams.

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos–Amerikos laisvės fondo konkurse į Profesinių stažuočių programą. Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto ir transporto išlaidas stažuotės metu.

Per aštuonerius Baltijos-Amerikos laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki spalio 30 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-internship/

Baltijos–Amerikos laisvės fondo informacija
2018 10 04