Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Skelbiamas Konkursas pianistės R. Apeikytės vardo stipendijai gauti!

2023 metų gruodžio mėnesį Vilniuje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, įvyks konkursas R. Apeikytės vardo stipendijai gauti.

R. Apeikytė. Visuotinės lietuvių enciklopedijos nuotr.

Konkursą inicijuoja ir stipendijas skiria Vydūno jaunimo fondas, kuris siekia skatinti ir materialiai paremti jaunuosius lietuvių pianistus, studijuojančius LMTA. JAV įkurtas ir jau 70-metį gyvuojantis fondas remia vertingų knygų leidimą, skiria stipendijas įvairiuose Lietuvos universitetuose studijuojančiam jaunimui. Nuo 2017 m. VJF taip pat skiria pinigines premijas operos solistės Vincės Jonuškaitės-Zaunienės konkurso laureatams.

Raimonda Apeikytė – žymi lietuvių išeivių pianistė, skambinusi su įvairiais simfoniniais orkestrais, surengusi virš 500 koncertų, kuriuose pasirodė kaip solistė, koncertmeisterė, kamerinio ansamblio narė. Raimondos Apeikytės vardo stipendijos bus skiriamos: trims konkurso būdu atrinktiems pianistams solistams ir vienam pianistui koncertmeisteriui. Stipendijos dydis – 2200 JAV dolerių!

Konkursą organizuoja LMTA Fortepijono ir vargonų ir Koncertmeisterio katedros.

Detalesnė informacija bus paskelbta artimiausiu metu.

LMTA informacija
2023 09 05