Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kviečiame į LMTA atvirų durų dieną!

2023 m. lapkričio 24 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia moksleivius, jų tėvus ir mokytojus į atvirų durų dieną „Atvira akademija“, skirtą būsimiems muzikos krypties studentams arba besidomintiems studijomis.

Renginio metu turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su LMTA – didžiausia specializuota aukštąja meno mokykla Lietuvoje. Dalyviams bus pristatyta 2024 m. priėmimo tvarka į muzikos krypties studijų programas – konkursinio balo sandara ir stojamųjų egzaminų turiniu. Taip pat bus suteikiama išskirtinė galimybė pasižiūrėti net du LMTA studentų sukurtus trumpametražius filmus „Pirtis kurios nebuvo“ (rež. Gerikaitė Augustė, 2023) ir „Šeima“ (rež. Titas Laucius, 2018).

Iš anksto užsiregistravę dalyviai galės pasivaikščioti su ekskursijos vadovu po LMTA Centrinius rūmus – sužinos Akademijos atsiradimo istoriją, aplankys įdomiausias erdves bei išgirs įdomių faktų.

Pirmame aukšte Jūsų lauks LMTA Studentų atstovybės stendas, kuriame bus galima susipažinti su SA veikla bei įsigyti LMTA atributikos.  

Atskiri susitikimai su Muzikos fakulteto katedromis vyks kitu laiku. Registracijos anketą ir datas rasite čia: https://forms.office.com/e/RkieiidGH7

Renginio programa
Registracija į ekskursiją 

Kilus klausimams kreiptis el. paštu kkc@lmta.lt

LMTA informacija
2023 11 08