Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA DALYVAUJA VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE

Vasario 23–26 d. kviečiame užsukti į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos stendą XXIII Vilniaus knygų mugėje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5). LMTA stendą rasite 3 salėje greta kitų akademinių leidyklų, jo numeris 3.61.

LMTA stendas Vilniaus knygų mugėje (c) B. Baublinskienės nuotr.

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rengiamos 23-iosios Vilniaus knygų mugės šūkis – „700 eilučių laisvei“. „Sunku įsivaizduoti, kad laisvė XXI amžiuje gali būti siekiamybė, viltis, tikslas, o ne duotybė. Kaip ji atrodo? Kiek kainuoja laisvė? Ar galima ją parašyti? O gal ją rašome ir skaitome kasdien: kiekviena šalis, kiekviena istorija, kiekvienas žmogus, kiekvienas likimas? Vilnius rašo savo istoriją ir tuo pačiu kuria odę laisvei, poeziją pačiai lemčiai – kiekvienam santykiui, sukurtam tekstui, nueitam keliui. Kiekvienam praeiviui Amžinai jaunas Vilnius kuria poemą – laišką visam pasauliui apie kūrybos, buvimo savimi, augimo galimybę ir niekada nepailstančią meilę laisvei“ – rašoma bendrame mugės pristatyme. 

Leidinių apie muziką, teatrą, kiną skaitytojų LMTA Leidybos centro darbuotojai lauks stende, kuriame pristatomos LMTA parengtos knygos, natos, garso įrašai.

LMTA išleistų knygų mugėje galima bus įsigyti su nuolaida. Nuolaida galios ir perkant leidinius LMTA Centrinių rūmų skaitykloje vasario 23–25 dienomis.

Kviečiame apsilankyti!

LMTA Leidybos centras 
2023 02 20