Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA dalyvaus „Intermusic“ konferencijoje Melburne

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) gegužės 14-15 d. dalyvaus tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Teaching Music Online in Higher Education (Muzikos mokymas internetu aukštajame moksle), kur kartu su tarptautiniais partneriais – Karališkąja Danijos muzikos akademija, Milano Giuseppe Verdi muzikos konservatorija, Milano politechnikos institutu ir Europos aukštųjų muzikos mokyklų, konservatorijų ir akademijų asociacija (AEC) pristatys projekto INTERMUSIC rezultatus.

Konferencija, organizuojama Melburno konservatorijos, dėl COVID-19 karantino vyks gyvai, nuotoliniu būdu.

Erasmus+ strateginės partnerystės projektas INTERMUSIC siekia plėtoti skaitmenines kompetencijas aukštojo muzikos mokslo srityje, kuriant internetinę nuotolinio ir mišraus mokymo platformą muzikai, atsižvelgiant į įvairius muzikos mokymo ir mokymosi aspektus (atlikimas, tyrimai, kūryba ir t. t.) bei skirtingų Europos šalių ir regionų ypatumus. Prezentacijoje bus pateikti esminiai besibaigiančio projekto rezultatai, mišraus ir nuotolinio mokymo patirtys, įgyvendintos penkių projekto partnerių iš trijų šalių.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija projekte buvo atsakinga už internetinės platformos vystymą ir skaitmeninių kompetencijų mokymus partnerių institucijų dėstytojams. LMTA dėstytojai bendradarbiavo rengiant nuotolinius ir mišrius studijų modulius: doc. dr. Indrė Baikštytė – Kamerinės muzikos, prof. Algirdas Janutas – Vokalinės fonetikos užsienio kalbomis, lekt. dr. Jonas Jurkūnas ir lekt. Mantautas Krukauskas – Kompozicijos, doc. dr. Audra Versekėnaitė-Eftymiou – Muzikos teorijos. Prezentacijoje Melburne LMTA atstovaus Muzikos inovacijų studijų centro vedėjas Mantautas Krukauskas.

Daugiau apie projektą: http://intermusicproject.eu/

Daugiau apie konferenciją: http://www.teachingmusiconlineinhighered.com/

LMTA vystoma Intermusic projekto platforma: http://intermusic.lmta.lt/

2020 05 06