LMTA dalyvavo parodoje „Studijos 2019“

Vasario 7-9 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija dalyvavo Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“, vykusioje Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“. 

LMTA, kaip ir kasmet, studijų parodoje buvo pristatoma dviem stendais – pagrindiniu bei Muzikos inovacijų studijų centro stendu naujoje STEAM erdvėje. 

Vasario 7 d. vyko du susitikimai su abiturientais bei visais, besidominčiais studijomis LMTA. Pirmajame pristatyme „Meno vadyba: kas lems Lietuvos meno kūrėjų sėkmę. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ dalyvavo LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius ir meno vadybos lauko atstovai.

Per antrąjį pristatymą „Šokio studijų programos Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaidybos studijos. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ abiturientams apie savo sritis kalbėjo aktorius, Vaidybos ir režisūros katedros profesorius Darius Meškauskas, choreografas, Šokio ir judesio katedros vedėjas Andrius Katinas bei baletmeisteris, Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas prof. dr. Vidmantas Mačiulskis. 

Nuotraukų galeriją iš parodos „Studijos 2019“ galite pasižiūrėti ČIA

LMTA informacija
2019 02 10