LMTA kviečia į savo stendus mugėse Vilniuje ir Kaune

Lietuvos muzikos ir teatro akademija dalyvauja studijų mugėse Vilniuje ir Kaune: sausio 17 d. – Aukštųjų mokyklų mugėje Kauno Žalgirio arenoje, vasario 7-9 d. – tarptautinėje parodoje „Studijos 2019“ parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje.


Spektaklis „Triukšmas“

 Aukštųjų mokyklų mugė Kaune

Aukštųjų mokyklų mugė Kaune sausio 17 d. rengiama jau 18 kartą. Šių metų šūkis – „Atrask savo SUPERGALIĄ!“. Kaip teigia organizatoriai, renginyje moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

LMTA stendo Nr. 14.6.

Mugės metu 14.20–14.40 val. LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros Vaidybos IV kurso studentai rodys spektaklį „Triukšmas“ (kurso vadovas prof. Valentinas Masalskis). 


Spektaklis „Triukšmas“

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ Vilniuje

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ vyks vasario 7-9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„Studijos“ yra didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Pasak organizatorių, čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

LMTA stendo ieškokite salėje Nr. 3 bei naujoje „Steam“ erdvėje, kur save pristatys Muzikos inovacijų studijų centras.

Vasario 7 d. 12 val. pristatymą „Meno vadyba: kas lems Lietuvos meno kūrėjų sėkmę. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ 3.2 konferencijų salėje (II aukštas, įėjimas iš 3 salės ekspozicijos) rengia LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius.

13 val. ten pat – 3.2 konferencijų salėje – pristatymą „Šokio studijų programos Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaidybos studijos. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ surengs choreografas Andrius Katinas (LMTA Šokio ir judesio katedros vedėjas), aktorius Darius Meškauskas (Vaidybos ir režisūros katedros profesorius), aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros profesorius) ir baletmeisteris, lietuvių liaudies sceninio šokio kūrėjas Vidmantas Mačiulskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas, profesorius, mokslų daktaras).


Sausio 11 d. Klaipėdoje vyko Studijų ir karjeros mugė „Studijų regata 2019“, kurioje su IV vaidybos kurso studentų spektakliu „Triukšmas“ išties garsiai prisistatė LMTA Klaipėdos fakultetas.

Mugėje lankėsi ir LMTA studijų prorektorė doc. dr. Vida Umbrasienė: „Besidominčiųjų mūsų studijomis buvo tikrai nemažai, stende dirbantys studentai neturėjo laiko nuobodžiauti ir dirbo su labai geru nusiteikimu. Tie patys prof. Valentino Masalskio studentai atvyks ir į Kauną. Mugės formate jų pasirodymas labai gerai atrodė – daug triukšmo ir įspūdžių.“

Spektaklis „Triukšmas“ Klaipėdos studijų mugėje:

LMTA informacija
2019 01 14