Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA muzikos krypties studijos įvertintos ypač aukštais balais

2021 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vyko studijų kokybės išorinis tarptautinis vertinimas. Nuotolinių vizitų metu ekspertai vertino kino, muzikos ir teatro krypčių pirmosios (bakalauro) ir antrosios (magistro) pakopų studijas.

Pirmieji 2021 m. balandžio 22 d. su tarptautiniais išorinio vertinimo ekspertais susitiko LMTA kino studijas studijuojantys studentai, dėstantys dėstytojai, studijas baigę absolventai ir jų darbdaviai. Gegužės 11 d. vyko muzikos krypties išorinio vertinimo ekspertų vizitas, gegužės 13 d. – teatro krypties.

Dauguma įvertintų studijų krypties ir pakopos studijų buvo akredituotos 7 metų laikotarpiui, o Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) pastebėjo, kad „išskirtinai gerai įvertintos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vykdomos muzikos krypties studijos“, „jos buvo įvertintos vienais aukščiausių balų“.  

Skvc.lt informacijoje rašoma, kad nuo 2020 m. rudens iki 2021 m. pabaigos SKVC iš viso įvertino 18 studijų krypčių studijas, vykdomas Lietuvos aukštosiose mokyklose – kolegijose ir universitetuose. Iš viso priimti net 103 sprendimai dėl atskirų aukštųjų mokyklų, studijų krypčių ir pakopų įvertinimo bei akreditavimo. Įvertintų krypčių studijos vykdomos 10 universitetų ir 11 kolegijų.

LMTA informacija 
2022 01 13