Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Pasirašyta dvišalė sutartis su Taivano nacionaliniu menų universitetu

Lietuvos muzikos ir teatro akademija gegužės 3 d. pasirašė dvišalę sutartį su Taivano nacionaliniu menų universitetu (National Taiwan University of Arts, NTUA). 

Taivano nacionalinis menų universitetas. Nuotrauka iš NTUA facebook paskyros

Susitarta keistis dėstytojais ir studentais, plėtoti bendradarbiavimo projektus ambisoninės muzikos ir kitose srityse.

Prieš metus buvo pasirašyta sutartis su Tainano nacionaliniu universitetu (National University of Tainan, NUTN). 2022–2023 studijų metais šiame universitete kaip Erasmus+ dėstytojai viešėjo LMTA Styginių instrumentų katedros vedėja profesorė dr. Rūta Lipinaitytė, Fortepijono ir vargonų katedros vedėjas docentas Aidas Puodžiukas ir Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros lektorius dr. Vytenis Gurstis. Dėstytojai Tainane vedė meistriškumo kursus, buvo surengti jų koncertai.

Balandžio 24–29 d. NUTN kaip Erasmus+ dėstytojas viešėjo Dirigavimo katedros lektorius Modestas Barkauskas, kuris repetavo su NUTN studentų simfoniniu orkestru ir dirigavo orkestro koncertui.  

Neseniai išplatintame naujienlaiškyje Taivano nacionalinis menų universitetas džiaugiasi nauju bendradarbiavimu ir mini, kad greta LMTA tapo partneriais ir su Prancūzijos ICART aukštąja kultūros ir meno vadybos mokykla.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija 
2023 05 09  / 2023 05 19