Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA pripažinimas Sakartvele

Kovo pabaigoje Tbilisio Šota Rustaveli kino ir teatro universitete vyko 14-asis tarptautinis studentiškų etiudų festivalis, kuriame dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros studentai ir režisierius, aktorius profesorius Valentinas Masalskis.

(c) Beka Tsirekidze

Klaipėdos fakulteto studentė Goda Dambrauskaitė (vaidybos I k.) laimėjo vieną iš keturių pagrindinių prizų už geriausios aktorės pasirodymą, o prof. Valentino Masalskio paskaita apie aktorystės meną susilaukė didžiulio susidomėjimo. Sveikiname pirmakursę su pasiekimais!

Šiemet renginyje dalyvavę studentai, dėstytojai, dekanai ir katedrų vedėjai iš Lenkijos, Vengrijos, Izraelio, Graikijos, Kinijos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Armėnijos ir Lietuvos lankėsi paskaitose, dirbtuvėse, Sakartvelo universiteto įvairių paskaitų pristatymuose, susitikime su premjere bei Lėlių teatre. 

Tarptautinį etiudų festivalį 2009 m. įkūrė Sakartvelo Šota Rustaveli kino ir teatro universito Dramos fakultetas. Jį kasmet organizuoja studentų savivalda, minint Pasaulinę teatro dieną.

2024-04-11