Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA rektorės Juditos Žukienės sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga!

Mielieji, 
sveiki sugrįžę, sveiki atvykę!

LMTA rektorė – doc. dr. Judita Žukienė (c) LMTA. Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Šiandieną, žvelgdami į naujus jaunus veidus ir jau gerai pažįstamus, po atostogų pauzės, matome vienį – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bendruomenę. Įveikusią įvairius išbandymus, atlaikiusią netikėtus iššūkius ir jau sau ir visuomenei įrodžiusią, kokie stiprūs esame, kai būname kartu. Naujus studijų metus LMTA pradeda viltingai. Džiaugiamės pirmakursiais, gausiai įsiliejusiais į Akademijos bendruomenę ir teikiančiais vilčių Lietuvos ir pasaulio meno ateičiai.

Kaip mes pradedame studijų metus?

  • Solidžiai: dar niekada neturėjome tokio didelio studentų skaičiaus – 1099 (viršijame strategijoje Akademija 2030 užsibrėžtą tikslą)!
  • Besimokydami: startuojame su nauja studijų sistema Edina, baigiama atnaujinti nuotolinio mokymo terpė Moodle; visi dėstytojai jau artimiausiu metu bus kviečiami į mokymus. Tiesa, dar mokysimės rūšiuoti atliekas, taupyti elektros energiją ir vandenį, savitarnos rūbinėse.
  • Tobulėdami: šiais metais daug dėmesio skirsime studijų gerinimui ir atnaujinimui, tarptautinių studijų Akademijoje stiprinimui.
  • Atsinaujindami: Akademijos miestelio statybose virš žemės jau kyla Teatro ir kino fakulteto naujojo pastato karkasas – artėja įkurtuvės!
  • Besirengdami šventei: 2023-aisiais Akademijai sukanka 90 metų!
Po Rugsėjo 1-osios iškilmių (c) LMTA. Jono Šopos nuotr.

Kviečiu visus būti aktyviais bendruomenės nariais: dalyvauti diskusijose ir išsakyti savo nuomonę, prisidėti prie Akademijos gerinimo ir stiprinimo.

Kviečiu didžiuotis savo pasiekimais, kolegų pergalėmis ir mūsų visų Alma Mater.

Linkiu sėkmingų, kūrybingų metų ir taikos. Su Rugsėjo 1-ąja!

Judita Žukienė
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Rektorė

2022 09 01