Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA studentai dalyvavo mokomojoje stovykloje ,,ActinArt“ Islandijoje!

Gegužės 12-18 d. LMTA studentai Kotryna Lukšytė (meno teorija – muzikologija, magistrantrūros studijos), Laurynas Jakutis (muzikos industrija ir prodiusavimas, bakalauro studijos), Viktorija Brazaitė (muzikos atlikimas, fortepijonas, bakalauro studijos) ir LMTA Meno vadybos skyriaus dėstytoja Inga Uus dalyvavo „ActinArt“ Estijos akademijos organizuojamoje mokomojoje stovykloje Islandijoje.

Iš Baltijos ir Šiaurės šalių aukštųjų mokyklų muzikos atlikimo ir vadybos studijų programų susirinkę studentai dirbo tarptautinėse komandose, dalyvavo paskaitose ir kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu buvo ugdomi meninei praktikai reikalingi įgūdžiai, atsižvelgiant į šių dienų pokyčius ir globalias problemas. Per penkias dienas studentai bendradarbiaudami su dėstytojais išnagrinėjo tokias temas kaip regeneracija, socialinė atsakomybė, bendruomenės kūrimas ir santykių stiprinimas.

Kitas stovyklos tikslas – atkurti/gilinti ryšį su gamtą. Studentai ne tik tyrinėjo Hvammstangi (miestelio, kuriame buvo apsistoję) apylinkes, bet ir nuvyko pasigrožėti Sjónahorn kriokliu, geoterminiais baseinais, stebėjo ruonius, aplankė tekstilės muziejus bei turėjo progą pabendrauti su menininkais, reziduojančiais Islandijoje.

Stúdíó Handbendi ir Lauryno Jakučio nuotraukos

LMTA informacija
2023 05 22