Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Visuomenei pristatytas LMTA studijų miestelio projektas

Gegužės 16 d. Juozo Karoso salėje įvyko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studijų miestelio projekto pristatymas visuomenei. Atėjusieji į pristatymą galėjo sužinoti, kaip atrodys naujasis LMTA miestelis Olandų g. Vilniuje.

Projekto vizualizacija (c) Paleko archstudija

Projektinius pasiūlymus parengė UAB „Paleko archstudija“. Studijos vadovas, architektas Rolandas Palekas, detaliai supažindino pristatymo klausytojus su architektūriniu projektu.

Viso projekto „LMTA studijų miestelio Olandų g., Vilniuje, sukūrimas“ (bendrai finansuojamo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų) eigą nušvietė LMTA rektoriaus patarėjas Artūras Blotnys.

Po pristatymo vykusioje diskusijoje buvo užduodami ir aptariami klausimai, susiję tiek su ketinamu realizuoti architektūriniu projektu, tiek su būsimo miestelio aplinka ir infrastruktūra.

Su projektiniais pasiūlymais visuomenė vis dar gali susipažinti LMTA Centrinių rūmų antrojo aukšto fojė (Gedimino pr. 42, Vilnius) bei Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2019/04/Projektiniai-pasi%C5%ABlymai-1-2_O-21A.pdf.

LMTA informacija
2019 05 17

Nuotraukos iš pristatymo: