Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA STUDIJŲ PROCESAS IR ADMINISTRACIJOS DARBAS KARANTINO METU

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, kovo 16-30 dienomis imtinai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Laikantis LR Vyriausybės nustatytų reikalavimų, visi akademijos rūmai, išskyrus centrinius rūmus Vilniuje (Gedimino pr. 42), bus uždaryti. Studentų bei dėstytojų saviruoša Akademijos patalpose Vilniuje ir Klaipėdoje nevyks.

Informacija studentams ir dėstytojams

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą studijų procesą, karantino laikotarpiu visos studijos perkeliamos į virtualią erdvę ir vykdomos nuotoliniu būdu:

  1. Visos teorinių dalykų studijos, turinčios prieigą virtualioje LMTA Moodle aplinkoje, vykdomos nuotoliniu būdu pagal numatytą dalyko studijų planą.
  2. Nuo kovo 16 d. skelbiamas pasiruošimo nuotoliniam darbui laikotarpis dėstytojams, neturintiems prieigos virtualioje LMTA Moodle aplinkoje. Detali informacija ir pagalba bus suteikta per dekanatus ir asmeniškai. 
  3. Teorinių dalykų dėstytojai, dirbantys su mažomis studentų grupėmis, gali pasirinkti ir kitas nuotolinio darbo formas, užtikrinančias studijų rezultatų įgyvendinimą.
  4. Praktinių dalykų studijos nuotoliniu būdu organizuojamos pasitelkiant visas kitas įmanomas nuotolinio komunikavimo galimybes, kurias kiekvienas dėstytojas pasirenka individualiai.
  5. Už sklandžią komunikaciją tarp dėstytojų ir IT specialistų, studijų procesą perkeliant į virtualią erdvę, atsakingi fakultetų dekanai.
  6. LMTA akademiniame kalendoriuje numatyti tarpinių atsiskaitymų terminai ir egzaminų sesija, atsižvelgiant į konkrečią situaciją ir aplinkybes, bus koreguojama dekano potvarkiais, suderintais su studijų prorektoriumi.

Visa su akademinio studijų kalendoriaus pakeitimais susijusi informacija pateikiama dėstytojams ir studentams asmeniškai akademijos suteiktu elektroniniu paštu.

Informacija apie administracijos darbą 

Visų akademijos administracinių padalinių darbuotojai, esant galimybei, dirba nuotoliniu būdu ir yra pasiekiami darbo valandomis LMTA tinklalapyje nurodytais elektroninio pašto adresais.

Už vidinę komunikaciją ir visų akademijos darbuotojų informavimą darbo ir kitais būtinais klausimais atsakingi padalinių vadovai. 

Kontaktiniai telefonai: +370 5 261 2691, mob. +370 696 98411.

Informacija bus nuolat atnaujinama LMTA tinklalapyje. 

2020 03 16