Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA tarptautinės paraiškos gavo finansavimą

Visos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teiktos tarptautinės paraiškos – mūsų koordinuojamos ir organizuojamos kartu su partneriais – gavo finansavimą.

Nordplus/NordClassic tinklas gavo finansavimą LMTA koordinuojamam projektui IMMEDIA (3D garso ir 3D vaizdo kūrybinė laboratorija).

LMTA kaip partnerė dalyvaus NordClassic tinklo plėtros projekte Dig. Music (muzikos studijų skaitmenizavimas) ir intensyviuose kursuose Nordic-Baltic Chamber Orchestra: Embodied chamber music – a new methodology? („Šiaurės ir Baltijos šalių kamerinis orkestras: išraiškinga kamerinė muzika – nauja metodika?“).

Geros naujienos ir iš NordOpera tinklo: LMTA teikta intensyvių kursų paraiška Opera Coaching („Operos koučingas“) patvirtinta ir gauna finansavimą.

Be to, lapkričio pabaigoje bus organizuojamas perkeltas projektas Bel Canto. Tai – NordOpera tinklo intensyvūs operos dainininkų kursai su LMTA studentų simfoniniu orkestru. 

LMTA Tarptautinių ryšių skyriaus informacija
2020 04 30