Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

LMTA užėmė aukštą vietą QS Pasaulio universitetų reitinge

Lietuvos muzikos ir teatro akademija naujausiame QS pasaulio universitetų reitinge užėmė itin aukštą, 45 vietą! Iš viso buvo vertinta 115 atlikėjiškųjų menų (Performing Arts) krypties aukštojo mokslo institucijų. Šis reitingas vykdomas kasmet.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2022 m. užėmusi 45 vietą, atsidūrė tarp Berlyno menų universiteto (Vokietija), esančio 44 vietoje, ir Toronto universiteto (Kanada) 46 vietoje. Lyginant šių ir praeitų metų reitingus, LMTA vertinimas pakilo: 2021 m. LMTA buvo tarp tų aukštojo mokslo institucijų, kurios buvo atsidūrusios antrajame penkiasdešimtuke ir užėmė 50–100 vietas.

Pirmąsias tris vietas QS pasaulio universitetų reitingo atlikėjiškųjų menų kryptyje užima Londono karališkasis muzikos koledžas (JK), pakilęs iš 2021 m. užimtos antrosios vietos šiais metais į pirmąją, Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitetas (pakilęs iš septintosios vietos 2021 m. į antrąją) ir Niujorko Juilliardo mokykla (iš pimosios vietos 2021 m. šįmet nusileidusi į trečiąją). Visą sąrašą galima rasti ČIA.

QS pasaulio universitetų reitingas (QS World University Rankings) yra vienas iš trijų pagrindinių šaltinių pasaulyje (greta Times Higher Education World University Rankings ir Academic Ranking of World Universities), teikiančių informaciją būsimiems studentams apie aukštąsias mokyklas, jas lygindami tarpusavyje. Šį reitingą nuo 2004 m. kasmet sudarinėja ir skelbia Jungtinės Karalystės kompanija Quacquarelli Symonds, 1990 m. įkurta Nunzio Quacquarelli.

Džiaugiamės LMTA tarptautiniu vertinimu ir linkime toliau kilti reitingų laipteliais!

LMTA informacija 
2022 04 14