Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Paskelbta Vienos deklaracija dėl meninių tyrimų

Tarptautinėje erdvėje paskelbtas naujas strateginis dokumentas – Vienos deklaracija, skirta propaguoti visapusišką meninių tyrimų pripažinimą ir plėtrą Europoje.

Dokumentas buvo pradėtas rengti prieš daugiau kaip metus – siekdami padidinti meninių tyrimų matomumą ir formalų pripažinimą įvairiose šalyse bei mokslo finansavimo institucijose, jėgas suvienijo šioje srityje veikiantys tarptautiniai tinklai ir lyderiaujančios organizacijos. Į darbo grupę, rengiant dokumentą, buvo pakviesta ir LMTA meninių tyrimų ir atlikimo studijų platformos HARPS įkūrėja, Europos muzikos meninių tyrimų platformos darbo grupės narė prof. dr. Lina Navickaitė-Martinelli. Vienos deklaracija, bendrai pasirašyta tokių organizacijų kaip AEC, Cilect / GEECT, Culture Action Europe, Cumulus, EAAE, ELIA, EPARM, EQ-ARTS, MusiQuE ir SAR, yra pirmasis toks jungtinis dokumentas ir pirmasis žingsnis įgyvendinant užsibrėžtą strategiją. 

Vienna Declaration on Artistic Research

2020 07 13