Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Planuojami susitikimai su AGATA atstovais

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakultete rugsėjo 29 d. lankėsi Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės pavaduotoja Martyna Gudaitė-Gulbinienė. Susitikime dalyvavo Muzikos fakulteto dekanas prof. Deivydas Staponkus ir Karjeros ir kompetencijų centro vedėja Rita Tydė.

Muzikos fakulteto dekanas prof. Deividas Staponkus, AGATA direktorės pavaduotoja Martyna Gudaitė-Gulbinienė ir Karjeros ir kompetencijų centro vedėja Rita Tydė. A. Garbinčiūtės nuotr.

Buvo aptartos studentų informavimo priemonės, bendradarbiavimo galimybės, kurias nutarta dar labiau sustiprinti. Bendru sutarimu priimtas sprendimas organizuoti Akademijos studentams informacinius renginius – susitikimus su AGATA atstovais tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje. Susitikimų tikslas – išsamiau supažindinti studentus su praktiniais muziko profesijos aspektais (savarankiška veikla, sutartimis, derybų subtilybėmis), AGATA teikiamomis paslaugomis ir atlyginimu atlikėjams, pristatyti galimybes ir svarbą įsilieti į tarptautinį licencijuotos muzikos tinklą, prireikus mokėti ieškoti pagalbos AGATA informaciniame centre.

Jau šį rudenį planuojami gyvi susitikimai su Muzikos ir Klaipėdos fakultetų studentais.

Tikimasi, kad ateityje asociacijos AGATA atstovų informaciniai renginiai Akademijos studentams taps nuolatiniais. 

Karjeros ir kompetencijų centro informacija 
2022 09 30