Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Pradedama registracija į nemokamas kūno derinimo mankštas

Lietuvos muzikos ir teatro akademijai bendradarbiaujant su Paramos fondu TATZ, kurio įkūrėjas – žymus kineziterapeutas Samuelis Tacas, skelbiama registracija į kūno derinimo mankštas LMTA studentams.

Mankštos bus pritaikytos atskirų specialybių atlikėjų poreikiams. Nemokamą pagalbą Akademijos bendruomenei teiks TATZ paramos fondo kineziterapeutai.

„Norint būti geru muzikantu ar menininku, reikia talento ir daug sunkaus darbo, o norint išlikti tokiu ilgai, reikia profesionalios kineziterapeuto pagalbos“, – sako TATZ fondo partneris Sergejus Konovalovas, kuris dirbs su LMTA bendruomene.

Užsiėmimai vyks labai mažomis grupėmis laikantis visų saugumo reikalavimų dėl Covid-19.  Galimos ir individualios konsultacijos.

Pradžia – po spalio 5 dienos LMTA VI rūmuose. Tiksliau laikas bus derinamas su užsiregistravusiais dalyviais pagal jų galimybes.

Registracijos anketą rasite TATZ paramos fondo svetainėje tatz.lt arba paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/3mim08x

TATZ fondo informacija 
2020 09 28