Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kviečiame studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje!

Nuo birželio 1 d. prasideda studentų priėmimas į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją!

Norintys studijuoti pirmojoje (bakalauro) studijų pakopoje turi pateikti prašymą Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje, jungdamiesi per LAMA BPO tinklalapį.

Priėmimo prašymą stojantieji gali registruoti ne vėliau kaip likus 24 val. iki stojamojo egzamino datos.

Stojamųjų egzaminų sesija prasidės nuo birželio 14 d. Egzaminai vyks nuotoliniu ir kontaktiniu būdu stojamųjų egzaminų tvarkaraštyje nurodytu laiku ir vietose.

2021 m. minimalus konkursinis balas yra 5,4. Pretenduojantys stoti į valstybės finansuojamą vietą, turi būti išlaikę mažiausiai du brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir bet kurį kitą stojančiojo pasirinktą egzaminą (* matematikos egzaminas nėra būtinas); penkių privalomų mokytis dalykų metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu septyni. 


Norintys  studijuoti antrojoje (magistrantūros) pakopoje prašymus nuo birželio 1 d. gali pateikti jungdamiesi per LAMA BPO informacinės sistemos aplikaciją, bet ne vėliau kaip likus 24 val. iki stojamųjų egzaminų pradžios.

Pagrindinio etapo stojamieji egzaminai vyks nuo birželio 14 iki liepos 2 d. nuotoliniu ir kontaktiniu būdu stojamųjų egzaminų tvarkaraštyje nurodytu laiku ir vietose.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami LAMA BPO informacinėje sistemoje ir siunčiami stojančiųjų nurodytais elektroniniais paštais liepos 5 d. Sutartys bus pasirašomos liepos 7-9 d. 


Likus laisvoms vietoms po pagrindinio priėmimo gali būti skelbiamas papildomas priėmimas.

Daugiau informacijos: 
– LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti)  
– Priėmimas į LMTA 

2021 06 01