Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kviečiame į neformaliojo švietimo kursus „Menas ir sveikata‘2022“

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į neformaliojo suaugusiųjų švietimo parengiamuosius kursus „Menas ir sveikata‘2022“.

„Menas ir sveikata“ – tai nuo 2015 m. Vilniaus universiteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vykdoma neformaliojo švietimo programa, kuri nuo 2019 m. išplėsta į Menų terapijos magistro programą. Ji skirta muzikos, šokio, dramos, dailės, sveikatos priežiūros specialistams ir kitų santykio profesijų atstovams (psichologams, socialiniams darbuotojams, socialiniams, specialiojo ugdymo, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams), kurie dirba arba ketina dirbti su įvairaus amžiaus fizinės, psichinės ar socialinės sveikatos problemų turinčiais asmenimis. 

Programos vadovė – doc. dr. Vilmantė Aleksienė. 

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia šį pusmetį dalyvauti išlyginamuosiuose kursuose, kurie atvers galimybę stoti į minėtas magistro studijas. Sudaromos galimybės išklausyti trijų tipų išlyginamuosius modulius programoje „Menas ir sveikata: įvadas į menų terapijos studijas“:

  • menų krypties, menotyros ir menų pedagogikos specialistai kviečiami išklausyti 6 kreditų Sveikatos pagrindų studijų modulį („Žmogaus kūnas ir sveikata“; „Žmogaus raida ir raidos sutrikimai“) ir 3 kreditų Menų terapijų patyrimo ir refleksijos modulį; registracija iki 2022 m. sausio 26 d. 
  • sveikatos priežiūros specialistai bei psichologai kviečiami išklausyti 6 kreditų Meninės raiškos pagrindų modulį („Meno istorijos ir teorijos pagrindai“; „Meninės kūrybos ir atlikimo pagrindai“) ir 3 kreditų Menų terapijų patyrimo ir refleksijos modulį; registracija iki 2022 m. gegužės 24 d.
  • socialiniai darbuotojai, socialiniai pedagogai, specialieji pedagogai, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai kviečiami išklausyti 6 kreditų Sveikatos pagrindų studijų modulį („Žmogaus kūnas ir sveikata“; „Žmogaus raida ir raidos sutrikimai“), 6 kreditų Meninės raiškos pagrindų modulį („Meno istorijos ir teorijos pagrindai“; „Meno atlikimo pagrindai“) ir 3 kreditų Menų terapijų patyrimo ir refleksijos modulį; registracija iki 2022 m. vasario 23 d. 

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/32g9aCbbrmvtGBsVA

Programos ir modulių aprašus rasite ČIA

Baigusiems programą išduodamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas (vertinimo ir akreditacijos pažyma Nr. KT3 – 2) ir akademinė pažyma, kurioje nurodomi išklausyti studijų moduliai ir mokymosi rezultatai, vertinami 10 balų skalėje.

Daugiau informacijos suteiks: 
programos vadovė doc. dr. Vilmantė Aleksienė, vilmante.aleksiene@lmta.lt,
koordinatorė Austėja Garbinčiūtė, austeja.garbinciute@lmta.lt, +3706 867 2012,
akademinė konsultantė VU magistro klausimais Viktorija Gildutienė, viktorija.gildutiene@cr.vu.lt , +3706 596 4467.

LMTA Karjeros ir kompetencijų centro informacija
2022 01 07