Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Rektoriaus prof. Zbignevo Ibelgaupto sveikinimas su Rugsėjo 1-ąja

Mieli studentai, dėstytojai ir visi Akademijos bendruomenės nariai,

sveikinu su Rugsėjo 1-ąja! Tai akademinių metų ir meninio sezono pradžia, kurią siejame su naujų žinių bei patirčių, sėkmingai įveiktų iššūkių ir atsiveriančių galimybių lūkesčiais. Jų išsipildymas priklauso nuo visų mūsų susitelkimo bendriems tikslams, supratingumo ir geranoriškumo vieni kitiems, atsakingumo visuose veiksmuose, dėmesingumo ir tolerancijos. 

Gyvename laiku, kai negalime visų atsakymų parengti iš anksto. Šiemet kasdien turime ieškoti tai dienai geriausių sprendimų. Tačiau iš laiko perspektyvos žvelgiant bus svarbu, kokiais išliksime / tapsime, ką nuveiksime ir kaip pasieksime geriausio įmanomo rezultato. Tad jau šiandien pradėkime kurti rytdieną, nes mūsų rankose – Lietuvos muzikos, teatro, kino ir šokio ateitis.

Mieli pirmakursiai, linkiu sėkmingai įsilieti į studentiško gyvenimo sūkurį: atrasti atsakymus, nebijoti klysti, išmokti klausti ir pasitikėti, bet svarbiausia – susikurti jūsų vertas svajones. Neabejoju, kad ilgametė Akademijos studijų patirtis, stipri profesionalaus meno tradicija ir geriausi Lietuvos dėstytojai padės jas pasiekti.

Šie metai mus moko branginti vieni kitus, gyvą žodį, garsą ir vaizdą. Todėl dar kartą kviečiu būti atsakingais bei supratingais. Ir visiems linkiu:

  • išlikime kūrybiški – suraskime geriausius sprendimus;
  • išlikime akademiški – tiesų ieškokime laisvoje diskusijoje;
  • būkime bendruomeniški – tausokime vieni kitus ir visą Akademiją!

Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus!

LMTA rektorius prof. Zbignevas Ibelgauptas

2020 08 31