Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

RENGINYS „AGATA TEIKIAMOS GALIMYBĖS“

2022 m. gruodžio 5 d., pirmadienį, 13 val. 
LMTA Klaipėdos fakultete (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

AGATA TEIKIAMOS GALIMYBĖS, SUSITIKIMAS SU KLAIPĖDOS FAKULTETO STUDENTAIS

Akademija tikrai išmokys meninio meistriškumo, bet praktinė pažintis su nematoma meninės veiklos puse taip pat labai svarbi ir būtina.

Kviečiame Klaipėdos fakulteto studentus į susitikimą-paskaitą apie praktinius menininko profesijos aspektus: savarankišką veiklą, sutartis, derybų su užsakovais subtilybes, pagrindines mokesčių taisykles, AGATA atlyginimą ir kitas teikiamas paslaugas – pagalbą įsilieti į tarptautinius licencijuotus tinklus, AGATA informacinio centro konsultacijas ir kt.

Renginį ves Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės pavaduotoja Martyna Gudaitė-Gulbinienė. Ji yra teisininkė, muzikos teisių ir muzikos industrijos ekspertė (AGATA). Penkiolikos metų darbo muzikos teisių srityje ir muzikos industrijos kuluaruose jai leido sukaupti spalvingą praktinę patirtį ir suformavo tvirtas įžvalgas, ko trūksta jaunam menininkui, kad jo profesinė pradžia būtų sklandi.

 

Paskaita NEMOKAMA, tačiau būtina išankstinė registracija: https://forms.office.com/