Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

BARBAROS LÜNEBURG SMUIKO IR ALTO MEISTRIŠKUMO KURSAI

2018 m. lapkričio 27 d., antradienį:
10.00-15.00 val.
2018 m. lapkričio 28 d., trečiadienį:
15.00-18.00 val.
2018 m. lapkričio 29 d., ketvirtadienį:
9.00-15.00 val. 

LMTA Kongresų rūmų 203 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

BARBAROS LÜNEBURG SMUIKO IR ALTO MEISTRIŠKUMO KURSAI


Barbara Lüneburg griežia smuiku, altu bei elektriniu smuiku, yra menininkė tyrėja, šiuo metu dirba mokslo ir meno doktorantūros mokyklų vedėja Antono Brucknerio privačiame universitete Lince (Austrija), anksčiau dirbo kamerinės muzikos bei skaitmeninių medijų srityse Trosingeno bei Graco muzikos ir teatro universitetuose, vedė smuiko, alto, šiuolaikinės muzikos seminarus bei meistriškumo kursus visame pasaulyje.

Barbara Lüneburg baigė Liubeko, Karlsrūjės bei Guildhall muzikos ir dramos mokyklas, studijavo P. Čaikovskio konservatorijoje Maskvoje.

Kaip solistė ir kamerinių ansamblių dalyvė, Barbara Lüneburg inspiravo daugybę kūrinių smuikui solo, kameriniams ansambliams, taip pat koncertų, kurie buvo dedikuoti jai. Jau vien 2008-2010 metais buvo parašyta virš 30 naujų kūrinių smuikui, altui ar elektriniam smuikui, kurie tapo tyrimo apginant meno daktaro laipsnį dalimi.

Barbara Lüneburg koncertavo visame pasaulyje, dalyvavo tokiuose prestižiniuose festivaliuose kaip Huddersfield šiuolaikinės muzikos festivalis, Aldeburgh (Didžioji Britanija), Wien Modern (Austrija) festivaliai, Tongeyong festivalis Korėjoje, Roaring Hooves festivalis Mongolijoje, Cervantino festivalis Meksikoje, Muzikos maratonas Čikagoje (JAV), Fadjr festivalis Irane, Miuncheno Bienalė bei Šlėzvigo Holšteino muzikos festivalis Vokietijoje.

1992 metais Barbara Lüneburg įkūrė ansamblį Intégrales (1992-2012), buvo jo meno vadovė. Ansamblis pelnė daug įvairių apdovanojimų, yra žinomas kaip kolektyvas, koncertuojantis be dirigento.