Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Violončelininko DAVIDO GERINGO meistriškumo kursai

2018 m. kovo 5 d., pirmadienį, 10.00–13.00 val. 

LMTA II (Kongresų) rūmų Kamerinėje salėje 

Violončelininko DAVIDO GERINGO meistriškumo kursai 

Davidas Geringas baigė Maskvos konservatoriją, Mstislavo Rostrapovičiaus violončelės klasę. 
1970 m. laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame Čaikovskio vardo konkurse Maskvoje. Dėstė Liubeko aukštojoje muzikos mokykloje, Pietų Kalifornijos universitete, Manhatano muzikos mokykloje Niujorke, Hanso Eislerio muzikos akademijoje Berlyne. Violončelininkas yra garbės profesorius Maskvos konservatorijoje, Sankt Peterburgo Rimskio-Korsakovo vardo konservatorijoje, Pekino centrinėje konservatorijoje, taip pat yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos garbės daktaras.

Tarp profesoriaus studentų yra daug tarptautinių konkursų laureatų, tarp jų Emil Klein, David Riniker, Tatjana Vasiljeva, Sol Gabeta, Jing Zhao, Johannes Moser, Maximilian Hornug, Wolfgang Emanuel Schmidt, Monika Leskovar ir kiti.

Davidas Geringas koncertuoja kaip violončelininkas ir kaip dirigentas, yra bendradarbiavęs su dauguma garsiausių pasaulio orkestrų, išleidęs apie 100 kompaktinių plokštelių.

Violončelininkui žymūs šių dienų kompozitoriai kaip Sofia Gubaidulina, Ned Rorem, Peteris Vasks, Erkki-Sven Tür, Anatolijus Šenderovas yra dedikavę savo kūrinius.

Styginių instrumentų katedros informacija