Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

DMITRY SITKOVETSKY SMUIKO MEISTRIŠKUMO KURSAI

2024 m. balandžio 19 d., penktadienį, 10–14 val.
LMTA Kongres
ų rūmų 219 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

DMITRY SITKOVETSKY (JUNGTINĖ KARALYSTĖ, JAV) SMUIKO MEISTRIŠKUMO KURSAI

Gausiai įrašinėjantis, vystydamas daugiau nei keturis dešimtmečius trunkančią karjerą, DMITRY SITKOVETSKY visame pasaulyje garsėja kaip smuikininkas, dirigentas, kūrėjas, aranžuotojas. Žymią Sitkovetskio, kaip smuikininko, karjerą atspindi jo diskografija – joje daugiau nei keturiasdešimt įrašų. Iki šiol su juo bendradarbiavo tokie orkestrai kaip Londono simfoninis bei filharmonijos ir Karališkasis Concertgebouw orkestrai, vedami tokių legendų kaip seras Colinas Davisas, Marissas Jansonsas, seras Neville‘is Marrineris ir Yehudi Menuhinas. Kaip solistas D. Sitkovetskis koncertavo su garsiausiais pasaulio orkestrais, tokiais kaip Berlyno filharmonijos, Čikagos simfoniniu, Klivlendo, Los Andželo filharmonijos, Leipcigo Gewandhaus, Niujorko filharmonijos, NHK simfoniniu, Filadelfijos ir kitais.

D. Sitkovetskis taip pat sėkmingai pasirodo kaip dirigentas. 1990 m. jis įkūrė kamerinį orkestrą New European Strings (NES). Nuo 2003 m. D. Sitkovetskis yra Greensboro simfoninio orkestro (Šiaurės Karolinos valstijoje) meno vadovas. Anksčiau jis vadovavo Kastilijos ir Liono simfoniniam bei Ulsterio orkestrams.
Dėl neprilygstamo gebėjimo bet kokį projektą paversti itin laukiamu meno įvykiu, A. Sitkovetskis taip pat yra kviečiamas vystyti projektus ir vadovauti daugeliui festivalių. Sitkovetskis yra ir labai mėgstamas žiuri narys, muzikos ekspertas ir pedagogas. Pastaruoju metu jis dirbo Indianapolio tarptautiniame smuikininkų konkurso (2018), Tarptautiniame Monrealio muzikos konkurso (2019), XVI tarptautinio P. Čaikovskio konkurso (2019) bei Enescu smuikininkų konkurso (2020) žiuri nariu.

BUS IŠDUODAMI KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PAŽYMĖJIMAI.

Kursai atviri, maloniai kviečiame!