Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Tarptautinis simpoziumas IMPACT

2023 m. lapkričio 22-25 dienomis
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (Gedimino pr. 42, Vilnius)
 
TARPTAUTINIS SIMPOZIUMAS IMPACT

Lapkričio 22–25 dienomis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vyks  tarptautinis simpoziumas IMPACT „Kūrybiškumas ir improvizacija scenos menuose“. IMPACT – tai unikalus mokslo renginys Lietuvoje, pristatysiantis skirtingų meno sričių tyrėjų veiklos rezultatus mažai tyrinėtoje kūrybiškumo ir improvizacijos srityje.

Tarptautinės konferencijos programos centre – šiuolaikiniam mokslui ir menui aktualios temos, kurias rengėjai kviečia analizuoti pasitelkiant skirtingas kognityvinių, socialinių, humanitarinių mokslų ir meninių tyrimų metodologines prieigas. Renginys dalyviams suteiks progą diskutuoti apie menininkų, menininkų-tyrėjų ir mokslininkų bendradarbiavimo galimybes bei pasiūlys originalų diskusijos modelį, kai ta pati tema atskleidžiama iš įvairių sričių ir disciplinų perspektyvos. Konferencijoje dalyvaus pripažinti užsienio ir Lietuvos muzikologijos, teatrologijos, sociologijos, psichologijos mokslų atstovai, o taip pat patyrę menininkai ir menininkai-tyrėjai, atstovaujantys muzikai, teatrui, šokiui ir cirkui. 

 
Organizatorius: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Projektą finansuoja: Lietuvos mokslo taryba, Lietuvos kultūros taryba
Projektas yra Vilniaus 700 metų jubiliejaus programos dalis. Šventės iniciatorius – Vilniaus miesto savivaldybė, programos kuratorius – Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Programos įgyvendinimą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija.