Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

KARTŲ POKALBIŲ CIKLAS „SUSIKALBĖJIMAI DIDŽIOJOJE“: MOKYTOJAS IR MOKINIAI

2024 m. vasario 28 d., trečiadienį, 18 val.
LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

KARTŲ POKALBIŲ CIKLAS „SUSIKALBĖJIMAI DIDŽIOJOJE“: MOKYTOJAS IR MOKINIAI

Dalyvauja: prof. Juozas Domarkas, lekt. Modestas Barkauskas, prof. Dainius Pavilionis, doc. Modestas Pitrėnas ir dr. Imantas Jonas Šimkus.
 
Vakarą veda Gerūta Griniūtė
 
Visus 2023 m. vykusius jubiliejinius metus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vyko kartų pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“, kuriame susitiko pripažinti meno meistrai ir kylantys jaunieji menininkai. Ciklą „Susikalbėjimai Didžiojoje“ tęsiame ir toliau, tik kiek kitaip. Nuo šiol vienoje scenoje matysime ir girdėsime daugiau menininkų kartų, kalbėsis Mokytojas ir jo mokiniai.
 
Vasario 28 d. 18 val. LMTA Didžiojoje salėje susitiks vienas garsiausių Lietuvos dirigentų Juozas Domarkas su savo mokiniais, savo žinomumu ir darbais nenusileidžiančiais pačiam mokytojui: Modestas Barkauskas, Dainius Pavilionis, Modestas Pitrėnas ir Imantas Jonas Šimkus.
 
„Gyvendami šiandiena ir ruošdamiesi rytdienai, negalime pamiršti praeities pamokų. Stabtelti, prisiminti kartu, svajoti, kalbėtis, diskutuoti – tai prielaidos įsivertinti, kur esame ir kurti ateities perspektyvą. Įkvėpimo ir stiprybės semiamės iš geriausiųjų, ryškiausiųjų, per 90 metų daugybę kartų varsčiusių Akademijos duris“, – sako LMTA rektorė J. Žukienė.

Maloniai kviečiame, įėjimas laisvas!