Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

KARTŲ POKALBIŲ CIKLAS „SUSIKALBĖJIMAI DIDŽIOJOJE“: PETRAS GENIUŠAS IR LUKAS GENIUŠAS

2023 m. sausio 27 d., penktadienį, 18:30 val. 
LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

KARTŲ POKALBIŲ CIKLAS „SUSIKALBĖJIMAI DIDŽIOJOJE“:
PETRAS GENIUŠAS IR LUKAS GENIUŠAS
 
 
Šiais metais minime Lietuvos muzikos ir teatro akademijos jubiliejų – 90 metų!
 
„Gyvendami šiandiena ir ruošdamiesi rytdienai, negalime pamiršti praeities pamokų. Stabtelti, prisiminti kartu, svajoti, kalbėtis, diskutuoti – tai prielaidos įsivertinti, kur esame ir kurti ateities perspektyvą. Įkvėpimo ir stiprybės semiamės iš geriausiųjų, ryškiausiųjų, per 90 metų daugybę kartų varsčiusių Akademijos duris“, – sako LMTA rektorė J. Žukienė.
 
Per šiuos jubiliejinius metus bus surengtas skirtingų menininkų kartų 8-ių pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“. Dviejų inteligentiškų ir kūrybiškų kartų akistatoje susitiks pianistai Petras Geniušas ir Lukas Geniušas, operos solistės Irena Milkevičiūtė ir Asmik Grigorian, kompozitoriai Mindaugas Urbaitis ir Raminta Naujanytė-Bjelle, kino režisieriai Algimantas Puipa ir Laurynas Bareiša, aktorės Nelė Savičenko ir Jovita Jankelaitytė, teatro režisieriai Gintaras Varnas ir Antanas Obcarskas, aktoriai Valentinas Masalskis ir Matas Dirginčius, šiuolaikinio šokio kūrėjos Aira Naginevičiūtė-Adomaitienė ir Greta Grinevičiūtė. Susitikimus ves žinomi Lietuvos muzikologai, teatrologai ir kinotyrininkai.
 
Sausio 27-osios vakarą Didžiojoje kviečiame klausytis pianistų Petro ir Luko Geniušų dialogo, kurį moderuos pianistė, Lietuvos radijo ir televizijos laidų vedėja Gerūta Griniūtė.
 
Renginys nemokamas, maloniai kviečiame!