Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Kultūros naktis“ | Kartų pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“: Mokytojai ir mokiniai

2024 m. birželio 7 d., penktadienį, 19 val.
Lukiškių aikštėje
 
„KULTŪROS NAKTIS“ | KARTŲ POKALBIŲ CIKLAS „SUSIKLABĖJIMAI DIDŽIOJOJE“: MOKYTOJAI IR MOKINIAI
 
19:00-20:30 val. Kartų pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“: Mokytojai ir mokiniai

Dalyvauja pianistai, LMTA profesoriai Aleksandra Žvirblytė ir Petras Geniušas, LMTA lektorė Sonata Alšauskaitė ir doktorantė Neringa Valuntonytė, pokalbį veda LMTA prof. dr. Lina Navickaitė-Martinelli.
 
Visus 2023 m. vykusius jubiliejinius metus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vyko kartų pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“, kuriame susitiko pripažinti meno meistrai ir kylantys jaunieji menininkai. Ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“ tęsėsi ir 2024 metais, tik kiek kitaip: scenoje matėme daugiau menininkų kartų, kalbėjosi, kartu grojo, diskutavo Mokytojas ir jo mokiniai.
 
Birželio 7 -osios vakarą Lukiškių aikštėje išgirsime ir pamatysime paskutinį šio jubiliejinio ir unikalaus ciklo vakarą. Jame susitiks dvi pianistų kartos, du mokytojai ir jų mokiniai. Išgirsite pokalbius apie fortepijono meną, mokyklas, sužinosite įdomių istorijų apie pasiruošimus koncertams, konkursams, taip pat klausytojai galės pabendrauti su vakaro herojais. O gal mokytojai pagros kartu su savo mokiniais?
 
„Gyvendami šiandiena ir ruošdamiesi rytdienai, negalime pamiršti praeities pamokų. Stabtelti, prisiminti kartu, svajoti, kalbėtis, diskutuoti – tai prielaidos įsivertinti, kur esame ir kurti ateities perspektyvą. Įkvėpimo ir stiprybės semiamės iš geriausiųjų, ryškiausiųjų, per 90 metų daugybę kartų varsčiusių Akademijos duris“, – sako LMTA rektorė J. Žukienė.
 
Maloniai kviečiame!
 
 
© „Paliesiaus dvaro“ ir Dmitrijaus Matvejevo archyvo nuotraukos