Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Muzikos, scenos menų ir kūrybinių industrijų FORUMAS „InMuse Vilnius“

2023 m. spalio 12-15 d.
LMTA Muzikos inovacijų centras (Gedimino pr. 42, Vilnius), „LITEXPO“ (Laisvės pr. 5, salė 5.3, Vilnius), Ideas Block LT (Goštauto g. 11, Vilnius)

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, bendradarbiaujant su Mosaic kūrybiškumo ir inovacijų centru (HEC Montréal, Kanada), organizuoja tarptautinį forumą „InMuse Vilnius“, skirtą inovacijoms muzikoje, scenos menuose ir kūrybinėse industrijose.

Keturias dienas truksiantis renginys suteikia galimybę gilintis į inovacijų ir kūrybiškumo klausimus muzikos, scenos menų bei kūrybinių industrijų kontekstuose. Forumo metu ypatingas dėmesys skiriamas galimybėms ir iššūkiams, atsirandantiems dėl dirbtinio intelekto ir virtualios bei išplėstinės realybės (metaverse) technologijų pažangos. Renginys apjungia Baltijos ir Šiaurės bei kitų šalių kūrybiškumo ir inovacijų tyrėjus ir praktikus iš muzikos, ekonomikos, entreprenerystės ir kitų sričių. Programoje dalyvaus bei savo įžvalgomis dalinsis  ir Lietuvos kūrėjai. 

Kviečiame lankytojus dalyvauti forume, pasisemti naujų žinių, idėjų ir įžvalgų. Esame įsitikinę, kad forumas suteiks impulsą naujoms kūrybinėms idėjoms, diskusijoms apie muzikos ir scenos menų ateitį bei inovatyvioms vizijoms. 

Renginys vyks anglų kalba

Renginio programa: https://opera.lt/en/inmuse/1474

Norintiems forume apsilankyti ir šioje formoje užsiregistravusiems LMTA darbuotojams, dėstytojams ir studentams pasirinkus dalyvavimą Litexpo vykstančiose sesijose, suteiksime nemokamą dalyvavimą „Art Vilnius“ parodoje: https://forms.office.com/e/yjLtNEfSDi

Šį tarptautinį muziką bei technologijas siejantį renginį organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos inovacijų studijų centras (MiSC) ir Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras. Forumas taip pat yra renginių skirtų Vilniaus 700-ųjų metų jubiliejui dalimi. Renginį finansuoja Vilniaus miestas, Lietuvos kultūros taryba, Nordplus programa. Renginį finansuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė,  Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Nordplus programa. Forumas vyks Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, „Art Vilnius“ parodos metu parodų centre Litexpo, ir kūrybinėje erdvėje „Kompresorinė“.