MUZIKUOJANTYS DAKTARAI: MENINIŲ TYRIMŲ FESTIVALIS KONFERENCIJA

2018 m. rugsėjo 4–6 d.

LMTA Centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42, Vilnius)

MUZIKUOJANTYS DAKTARAI / DOCTORS IN PERFORMANCE

III meninių tyrimų festivalis konferencija. Renginio kalba – anglų.

PROGRAMA

———————————————-

III muzikos atlikimo ir meninių tyrimų festivalis konferencija „Doctors in Performance“. Tai – akademinis renginys, kurio dėmesio centre yra muzikos atlikimas ir su juo susiję meniniai tyrimai. Pirmasis „Muzikuojančių daktarų“ festivalis konferencija buvo surengtas Helsinkio menų universiteto Sibelijaus akademijoje 2014 m. rugsėjo 4–5 d. Antrasis įvyko 2016 m. rugsėjo 8–9 d. Karališkojoje Airijos muzikos akademijoje Dubline. 2018-ųjų festivalį konferenciją „Muzikuojantys daktarai“ organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meninių tyrimų ir atlikimo studijų platforma HARPS (harps.lmta.lt).

Kviestiniai renginio pranešėjai – viena ryškiausių muzikos atlikimo studijų figūrų, muzikologas ir pianistas prof. dr. JOHNAS RINKAS (Kembridžo universitetas) ir lietuvių kompozitorius, dirigentas, Lietuvos ansamblių tinklo įkūrėjas doc. VYKINTAS BALTAKAS (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Mastrichto konservatorija). 

Meninius tyrimus doktorantūros ir podoktorantūros lygmenimis vykdantys muzikos atlikėjai šiame renginyje savo tyrimus pristatys rečitaliais, paskaitomis-koncertais ir skaitydami pranešimus. 

Visą informaciją rasite HARPS platformos interneto puslapyje anglų k.: http://harps.lmta.lt/en/events/doctors-in-performance/.