Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„NORDPLUS“ INTENSYVIŲ KURSŲ „IMMEDIA“ REZULTATŲ PRISTATYMAS

2022 m. gegužės 19 d., ketvirtadienį, 18 val. 

„Immedia“ kursai 2021 metais, Jono Šopos nuotrauka

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose (Katedros a. 4, Vilnius)

„NORDPLUS“ INTENSYVIŲ KURSŲ „IMMEDIA“ REZULTATŲ PRISTATYMAS

Gegužės 10–20 d. Vilniuje rengiami intensyvūs praktiniai kursai IMMEDIA, kuriuos Lietuvos muzikos ir teatro akademija rengia kartu su septyniomis partnerinėmis aukštosiomis muzikos mokyklomis iš Šiaurės ir Baltijos šalių.

Projekte dalyvauja įvairių specialybių studentai: kompozitoriai, garso režisieriai, vaizdo menininkai. Jiems talkina elektroninės ir elektroakustinės kompozicijos, garso ir vaizdo technologijų ekspertai, kurie pasiryžę dalintis patirtimi su studentais ir padėti jiems įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Tarp numatomų dėstytojų Alessandro Perini (Italija/Švedija), Jan Schacher (Šveicarija/Suomija), Anders Tveit (Norvegija), Alejandro Olarte (Kolumbija/Suomija) ir kt.

Studentai mokysis kurti muziką garso sferai, derinant ją su vaizdu, tokiu būdu plėtojant šiuolaikinės imersinės medijos galimybes (360 laipsnių garsas ir vaizdas). Pagrindinė IMMEDIA kursų tema – ambisoninis garso formatas, 360 laipsnių video formatas, virtuali realybė ir jų derinimas imersinės medijos kontekste.

Kūrybiniai eksperimentai ir projektų vystymas vyks LMTA Juliaus Juzeliūno erdvinio garso sferoje Muzikos inovacijų studijų centre (MiSC). Norėdami projekto rezultatus pristatyti didesniam klausytojų skaičiui, projekto rengėjai garso sferą instaliuos ir Valdovų rūmuose, kur gegužės 19 d. vyks kūrybinių dirbtuvių pristatymo koncertas.