Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

PRAKTINIS SEMINARAS „MOKYTOJO KŪRYBIŠKUMAS IR ŽAIDYBINĖS VEIKLOS UGDOMAJAME PROCESE“

2024 m. kovo 1 d., penktadienį, 13.00 – 18.00 val.
LMTA Centriniai rūmai, J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)
 
PRAKTINIS SEMINARAS „MOKYTOJO KŪRYBIŠKUMAS IR ŽAIDYBINĖS VEIKLOS UGDOMAJAME PROCESE“
 
Kviečiame į aktorės Kristinos Savickytės praktinį seminarą „Mokytojo kūrybiškumas ir žaidybinės veiklos ugdomajame procese“, kuris vyks š. m. kovo 1 d. (penktadienį), 13.00-18.00 val. LMTA Centriniuose rūmuose J. Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius).
 
REGISTRACIJA: https://forms.office.com/e/zX2SEs6aqD
 
Registracija vysta iki vasario 27 d.
 
Seminaras organizuojamas tik gyvu formatu.
 
Kūrybiškumas – savybė, auganti ją aktyviai praktikuojant. Dirbant su vaikais, kūrybiškumas – viena esminių ugdytojo kompetencijų, padedanti tiek kasdienėse rutininėse veiklose, tiek planuojant ugdymą, grupės, klasės, įstaigos renginius.
Seminaro programa aprėps teorines kūrybinio augimo, ryšio su vaikais kūrimo, žaidimo svarbos kūrybai prielaidas, tuo pačiu kvies čia ir dabar išbandyti savo kūrybiškumo galias bei jas stiprinti. Vaikai iki trejų metų didžiąja dalimi mokosi per kartojimą, todėl auklėtojui, mokytojui, grupės vadovui labai svarbu suvokti veiklų žaidybinimo svarbą.
Seminaras skirtas patyrinėti tiek vaikų įsitraukimo galimybes, tiek patiems aktyviai kurti veiklas žaismės pagrindu, praktiškai per užduotis ir bendrą veiklą plėsti savo darbo su vaikais įrankių arsenalą, didinti ne tik savo gebėjimus, bet ir pasitikėjimą.
 
Atkreipiame dėmesį: seminare bus pristatoma edukacija su 5-6 metų amžiaus vaikais, paremta vaidybinių elementų integravimu į kasdienę vaikų grupės veiklą ir kūrybiniais grupės sutelkimo būdais.
 
Seminaras skirtas priešmokyklinio bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams.
 
Daugiau informacijos: www.kkc.lmta.lt