Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

PREMJERA: DOKUMENTINIS FILMAS „METAI, PILNI DRAMOS“

2020 m. spalio 30 d., penktadienis, 19 val.

LMTA Balkono teatras (Gedimino pr. 42, Vilnius)

PREMJERA: DOKUMENTINIS FILMAS „METAI, PILNI DRAMOS“

Režisierė Marta Pulk (Estija) 
Idėjos autoriai: Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik 
Vyriausiasis operatorius Aivo Rannik 
Montuotojas Hendrik Mägar 
Garso režisierius Tanel Kadalipp 
Kompozitorius Jakob Juhkam 
Prodiuseris Paul Piik

Kalba: estų, rusų su angliškais subtitrais.

Jauna mergina, ieškanti savo vietos pasaulyje ir bandanti suprasti savo šeimos praeitį, leidžiasi į keistą žmogiškąjį eksperimentą.

Publikuojamas pranešimas apie žmogiškąjį eksperimentą: į apmokamas pareigas ieškomas žmogus, kuris niekada nėra buvęs teatre. Užduotis – peržiūrėti ir recenzuoti visus per metus nedidelėje šalyje Estijoje sukurtus teatro spektaklius. Šiam darbui pasamdoma Alissija – 21-erių metų mergina iš nedidelio miestelio. Kilusi iš provincijoje gyvenančios rusakalbės šeimos, ji nieko nežino apie scenos menus, tačiau nusprendžia priimti iššūkį, persikelti į sostinę ir pasinerti į beprotišką kultūros katilą. Pamažu, susidūrus su klausimais apie save pačią, savo tapatybę ir savo vietą visuomenėje, jos pasaulėžiūra ima keistis. Alissija pradeda suvokti neturinti kitos išeities, kaip tik stoti akistaton su praeities traumomis ir dar kartą permąstyti save bei ateitį, dėl kurios verta gyventi. Filmas „Metai, pilni dramos“, kurio pagrindinė veikėja per 365 dienas susiduria su 224 spektakliais, yra tarsi savotiška brandos istorija, išbandanti kultūros vartojimo žmogiškąsias ribas ir klausianti, ar menas gali pakeisti gyvenimą.

Trukmė: 106 min.

Išankstinė registracija telefonu: (8 5) 20 75 791, arba internetu: nuorodos LMTA Facebook, eventbrite.com paskyrose.