Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

PROF. HANSO EIJSACKERS (OLANDIJA, VOKIETIJA) LIED MEISTRIŠKUMO KURSAI 

2024 m. balandžio 4–5 dienomis, 10–17 val. 
LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

PROF. HANSO EIJSACKERS (OLANDIJA, VOKIETIJA) LIED MEISTRIŠKUMO KURSAI 

Dalyvauja: LMTA Dainavimo ir Koncertmeisterio katedrų studentai 

 Hans Eijsackers 1992 m. baigė Amsterdamo konservatoriją, vėliau tęsė studijas  Krokuvoje įsikūrusioje Europos Mozarto akademijoje. H. Eijsacker yra tarptautinių pianistų konkursų Rotterdamse Piano 3-Daagse ir  princesės Christinos (Nyderlandai) laureatas. Net du kartus atlikėjui buvo įteiktas Concertgebouw koncertų salės apdovanojimas – sidabrinis “Vriendenkrans“ („Sidabrinio vainiko” apdovanojimas skirtas jauniems muzikos talentams). Prof. Hans Eijsackers yra Hagos Karališkos konservatorijos (Nyderlandai) ir Diuseldorfo Roberto Schumanno aukštosios muzikos mokyklos (Vokietija)  Lied katedros profesorius.

Pianistas yra žymus kamerinės vokalinės  muzikos atlikėjas,  su žymiausiais Lied dainininkais daug koncertuoja Europos ir Azijos šalyse bei JAV. Jo scenos partneriai buvo dainininkai Xenia Meijer, Geert Smits, Christianne Stotijn, Thomas Oliemans, jis  bendradarbiavo su dirigentais Otto Tausk, Neeme Järvi, Gordan Nikolitch , Yannick Nézet-Séguin.

Hanso Eijsackerso muzikos įrašai pelnė Grammy apdovanojimą ir BBC „Geriausio mėnesio CD“ nominaciją. Hansas Eijsackersas yra tarptautinio studentų Lied duetų konkurso Groningene ir tarptautinio Lied festivalio Zeiste meno vadovas, nuolat kviečiamas į meistriškumo kursus ir konkursus kaip žiuri narys.

Kursai atviri, maloniai kviečiame!