Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

RESPUBLIKINĖ MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA

2022 m. rugsėjo 28 d., trečiadienį, 10–16 val.

LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius) / Nuotolinių konferencijų platforma „Zoom“

RESPUBLIKINĖ MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA „MUZIKOS MENO, MOKSLO IR EDUKACIJOS JUNGTYS: ĮŽVALGOS, PATIRTYS, SPRENDIMAI“

Konferencijos dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

Dalyvio mokestis – 10 Eur. Dalyvių registracija vyksta iki rugsėjo 26 d. Registracijos anketa. Užsiregistravusiems dalyviams į el. paštą bus išsiųsta informacija dėl apmokėjimo bei prisijungimo nuoroda.

Taip pat kviečiame teikti paraiškas pranešimams. Paraiškų su pranešimo pavadinimu ir anotacija (iki 50 žodžių) laukiame iki š. m. rugsėjo 25 d. adresu kkc@lmta.lt.


PROGRAMA

10.00–12.30 val.
Atidarymas. Plenariniai pranešimai

12.30–13.30 val.   
Pietų pertrauka

13.30–16.00 val. 
Pranešimai sekcijose nuotoliniu būdu


Muzikus, pedagogus ir tyrėjus kviečiame susipažinti arba pasidalinti muzikos meno idėjomis, naujausiomis muzikinio ugdymo iniciatyvomis, pasaulio ir Lietuvos praktinėmis patirtimis, švietimo ir muzikinės kultūros aktualijomis. Daugiau informacijos: giedre.gabnyte@lmta.lt, +3706 0381 702.

Renginį organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademija, partneriai – Nacionalinė švietimo agentūra, Lietuvos muzikos mokytojų asociacija, Muzikos ir meno mokyklų vadovų asociacija.