Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

SEMINARAI STUDENTAMS SU TONI DOLFO-SMITH

2023 m. birželio 20, 21 d., 18.30–21.00 val.

Domus Maria didžiojoje salėje (Aušros Vartų g. 12, Vilnius)

SEMINARAI STUDENTAMS SU TONI DOLFO-SMITH

LMTA kapelionas kun. Dovydas Grigaliūnas ir Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia į seminarus, skirtus studentiško amžiaus jaunimui, siekiančiam geriau suprasti save, savo veiksmus ir tapatumą. Seminaro vedėjas – tarptautinės bendruomenės „Kelionė“ (Journey Canada) vykdomasis direktorius, įkūrėjas Toni Dolfo-Smith (Kanada).

Baigęs Vankuverio Regento koledžą ir įgijęs šeimos bei santuokos konsultanto diplomą, pastaruosius 15 metų Tonis padeda sprendžiantiems santykių, vidinės gėdos ir stagnacijos problemas, įvairiais klausimais konsultuoja sielovados bendruomenių, valstybinių struktūrų darbuotojus, psichologus ir terapeutus. Turėdamas įspūdingą gyvenimo ir veiklos patirtį, šių seminarų metu svečias pasidalins savo įžvalgomis šiomis temomis:

Birželio 20 d., antradienį 
𝗣𝗔𝗩𝗔𝗥𝗚𝗔𝗨 𝗕𝗘̇𝗚𝗧𝗜. 𝗞𝗼𝗱𝗲̇𝗹 𝘃𝗶𝘀 𝗷𝗮𝘂𝗰̌𝗶𝘂𝗼𝘀𝗶 𝗻𝗲𝗽𝗮𝗸𝗮𝗻𝗸𝗮𝗺𝗮𝘀 
Kodėl šiuolaikinėje visuomenėje tiek daug žmonių jaučiasi perdegę ir pavargę? Kodėl esame įtraukiami į nuolatinį bėgimą, veiklų gausą, esame tarsi „voverės rate“? Kur šis bėgimas mus nuveda? Kaip tai susiję su mūsų saviverte? Kaip įsiklausyti į save ir kaip išlaikyti nepailstančią dvasią?

Birželio 21 d., trečiadienį 
𝗜̨𝗦𝗧𝗥𝗜𝗚𝗔𝗨 𝗧𝗜𝗡𝗞𝗟𝗨𝗢𝗦𝗘. 𝗞𝗮𝗶𝗽 𝗸𝘂𝗿𝘁𝗶 𝘀𝘃𝗲𝗶𝗸𝘂𝘀 𝘀𝗮𝗻𝘁𝘆𝗸𝗶𝘂𝘀 
Kodėl santykiai tarp žmonių tokie sudėtingi? Kas trukdo mums kurti ir palaikyti sveikus santykius su kitais: bičiuliais, kolegomis, šeimos nariais, mylimaisiais? Kaip gilus santykis su Dievu gali padėti santykiuose su žmonėmis? Kaip savęs ir savo lytiškumo pažinimas keičia santykį su kitu?

Abiejų susitikimų programoje jūsų laukia Toni Dolfo-Smith pranešimas, galimybė užduoti klausimus, malda.

Daugiau informacijos – facebook paskyroje VilniausAkademinesSielovadosCentras