Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

SEMINARAS „KORUPCIJA IR JOS PREVENCIJA“

2019 m. lapkričio 14 d., ketvirtadienį, 9–12 val. 

LMTA II (Kongresų) rūmai: 219 auditorija (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

SEMINARAS „KORUPCIJA IR JOS PREVENCIJA. PRIVAČIŲ IR VIEŠŲJŲ INTERESŲ DERINIMAS, INTERESŲ KONFLIKTAI“ 

Lektorė – Laima Ragauskienė. Turi daugiau kaip 15 metų praktinės ir tiesioginės patirties kovos su korupcija srityje, dirba su teisės aktais.

Renginys nemokamas, bet būtina REGISTRACIJA


Tikslinė grupė: LMTA studentai, dėstytojai ir darbuotojai. 

Programos uždaviniai: supažindinti viešojo sektoriaus darbuotojus ir aukštųjų mokyklų studentus su korupcijos priežastimis, korupcijos rizikų valdymu, teisingo ir skaidraus valdymo reikalavimais, ugdyti antikorupcinio elgesio įgūdžius, išmokyti atpažinti interesų konfliktus ir juos valdyti. 

Trukmė: 4 akad. val. 


PROGRAMA

8.50–9.00 val. – Dalyvių registracija 

9.00–10.30 val. – Paskaita. 
Korupcijos sąvoka, priežastys, pasireiškimo formos, atsakomybės klausimai. Korupcijos prevencija, (anti) korupcinis elgesys. Dovanų ar paslaugų priėmimo ir teikimo apribojimai, kaip atskirti dovaną nuo kyšio, reprezentacinės dovanos, tarnybinio transporto naudojimas, reikalavimai komandiruotėms, tarnybinės informacijos bei institucijos išteklių naudojimo apribojimai, dažniausiai daromos klaidos.

10.30–10.40 val. – Pertraukėlė 

10.40–12.00 val. – Paskaita. 
Privačių interesų deklaravimas. Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo naujos redakcijos nuostatos (įsigalios 2020-01-01). Interesų konfliktai, jų atpažinimas, rizikų valdymas, nusišalinimo/nušalinimo institutas, lobistinė veikla, VTEK ir teismų praktika.


BENDRAUKIME:
LMTA Karjeros ir kompetencijų centras
Tel. nr. +370 686 72012; (8 5) 26 111 42
kkcrenginiai@lmta.lt
www.kkc.lmta.lt
Draugaukime Facebooke