Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Seminaras „ŽINOK SAVO TEISES“ IŠ SEMINARŲ CIKLO „PAŽINK“

2018 m. kovo 16 d., penktadienį, 11:00–13:00 val.

LMTA II (Kongresų) rūmų Kamerinėje salėje

Seminaras „ŽINOK SAVO TEISES“ iš seminarų ciklo „Pažink“

Vedėja – MARTYNA GUDAITĖ-GULBINIENĖ

Būti muzikantu – tai daugiau, nei gebėti muzikuoti: muzikantui būtini ir praktiniai įgūdžiai, kaip realizuoti savo kūrybos rezultatus. Dažnas pradedantis atlikėjas stokoja elementarių žinių apie savo kaip muzikanto teises, dažnai nesuvokia jų kaip turto, potencialaus finansinio uždarbio šaltinio. Kyla daugybė klausimų: nuo ko pradėti? Kaip „įforminti“ savo veiklą? Sutartys – kam jos? Ko galima norėti/tikėtis? Ką privalo užsakovas? Be pagalbos ir patarimų pirmieji žingsniai į rinką būna sudėtingi, dažnai lydimi klaidų ar netinkamų pasirinkimų. Seminaras skirtas šių pirmų žingsnių palengvinimui, jo metu bus dalijamasi muzikantams svarbiausiomis žiniomis bei patarimais.

Seminarą veda MARTYNA GUDAITĖ-GULBINIENĖ – Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės pavaduotoja, teisininkė, dirbanti autorių ir gretutinių teisių srityje. 
Įvairiapusė patirtis sukaupta dirbant su AGATA muzikos ir kino teisių srityje, iki tol – Kultūros ministerijoje, Europos Komisijos darbo grupėse bei dėstant Mykolo Romerio universitete.