Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

SPEKTAKLIS „DOVYDO PSALMĖS“

2020 m. vasario 18 d., antradienį, 18:30 val.

Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje (Savičiaus g. 15, Vilnius)

SPEKTAKLIS „DOVYDO PSALMĖS“

Vaidina Tomas Šečkus (II mag., vaidyba)

Muziką atlieka Patricija Tadijošaitytė (violončelė)

Pedagogas – Prof. Valentinas Masalskis 


Dovydo psalmės – tai vieni atviriausių pokalbių su Dievu. Maldos metu žmogus atsiduria tokioje būsenoje, kai yra tik jis ir Dievo Dvasia. 

Šis pasirodymas – tai istorija apie žmoniją, kurią nuolat vargina karai, konfliktai ir sukilimai. Ji atsiskleidžia per vieno žmogaus apmąstymus bei išgyvenimus. Dovydo psalmėmis siekiama suprasti, kodėl žmonės tokie maištingi ir kas galėtų juos išteisinti. 

Septynios psalmės, kaip septyni skirtingi monologai, papildytos skirtingu istoriniu laikotarpiu nutapytais paveikslais bei muzikiniais intarpais, padės nusileisti į žmonijos sielos gelmes. 

Anot vieno presbiterijonų pastoriaus Timočio Kelerio: „Psalmės mums pateikia trečią būdą. Viena vertus, religingumas verčia emocijas neigti, tarsi, jų nei nebūtų. […] Kita vertus, pasauliečiai mėgsta tiesiog perdėtai reikšti savo emocijas. […] Psalmės nesako, kad turėtume nesuprasti savo emocijų arba pernelyg jomis žavėtis. Emocijomis mes turėtume melstis.“ 

Žiūrovai kviečiami nusileisti žemyn į Ramintojos bažnyčios rūsius, į tą slaptą kambarėlį, kuriame galės susitikti su savimi ir Dievu. 

Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija: http://bit.ly/Dovydopsalmes

Maloniai kviečiame!