Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

STYGINIŲ KVARTETO IR KAMERINIO ANSAMBLIO MEISTRIŠKUMO KURSAI

2023 m. balandžio 4-5 dienomis
LMTA Kongresų rūmų 219 ir 203 auditorijose (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

STYGINIŲ KVARTETO IR KAMERINIO ANSAMBLIO MEISTRIŠKUMO KURSAI

Kursų vadovas Šiaurės Karališkojo muzikos koledžo (Mančesteris, Anglija) profesorius PETR PRAUSE


Registracija iki kovo 30 d.: renatas.jankevicius@lmta.lt


LMTA archyvo nuotr.

Prof. Petr Prause gimė Ostravoje, Čekijoje. Po mokyklos baigimo Prahoje, studijavo Tarptautinėje Menuhino muzikos akademijoje Šveicarijoje ir Guildhall muzikos ir dramos mokykloje Londone, kur buvo apdovanotas Koncertinio rečitalio diplomu (Premier Prix).
Jis dėstė violončelę Prahos muzikos konservatorijoje ir buvo Prahos radijo simfoninio orkestro vyriausiasis violončelininkas, kaip solistas koncertavo visame pasaulyje. Šiuo metu Petr Prause dėsto violončelę, styginių kvartetą ir kamerinįansamblį Šiaurės Karališkajame muzikos koledže Mančesteryje (Anglija).
Nuo 1997 iki 2019 m. Petras Prause buvo Talich styginių kvarteto narys. Jis taip pat prisijungia prie kitų iškilių muzikantų ir kamerinių ansamblių bei veda meistriškumo kursus įvairiose tarptautinėse mokymo institucijose, taip pat buvo pakviestas į tarptautinių konkursų žiuri Lione ir Miunchene.
Petras Prause groja išskirtine violončele Giovanni Grancino (1710), kurią skolinasi iš Čekijos nacionalinio muziejaus kolekcijos.

Prof. P. Prause meistriškumo kursų tvarkaraštis