Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Šv. Luko klubo stovykla

2022 m. rugpjūčio 21-23 d., nuo sekmadienio vakaro iki antradienio vakaro

VDA Mizarų poilsio bazėje, netoli Druskininkų

ŠV. LUKO KLUBO STOVYKLA

Apsisuko metai ir Šv. Luko klubas vėl kviečia į stovyklą!

Šv. Luko klubas – Vilniaus dailės akademijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuojančių ar neseniai baigusių studijas katalikų bendruomenė, kurioje auginame save kaip menininkus per filosofiją, tikėjimą ir kitų menininkų pavyzdžius. Kviečiame Tave prisijungti prie mūsų smagaus būrio stovykloje, kurioje laukia įspūdžių kupina programa!

KAS? Žaidimai, susitikimai su menininkais, istorinėmis asmenybėmis, vakaronės, aktyvus laikas gamtoje ir kūrybinės dirbtuvės. 

KAM? VDA ir LMTA būsimiems/esamiems studentams ar neseniai baigusiems studijas, o ypač tiems, kurie dar nėra susipažinę su Šv. Luko klubu ir jo veiklomis.

KIEK? Dalyvio mokestis (už nakvynę ir maistą) 25€

KAIP? Transportą į stovyklą organizuojamės savarankiškai, tačiau padėsime tai padaryti, nes užpildžius anketą būsi pakviestas į klubo fb chat’ą, kuriame surašysime detalesnę informaciją (taip pat ir el. paštu).

Dar kylą klausimų? Parašyk mums per FB (Šv. Luko klubas https://www.facebook.com/SV.LUKOklubas/) arba el. paštu (sv.lukoklubas@gmail.com).

Jei klausimų nėra, REGISTRUOKIS