Skelbiama atranka į Europos Sąjungos jaunimo orkestrą (EUYO)

Kviečiame registruotis ir dalyvauti kasmetinėje atrankoje į Europos Sąjungos jaunimo orkestrą (EUYO).

EUYO – tai profesionalus orkestras, kurį sudaro jaunimas nuo 16 iki 26 m. iš visų Europos Sąjungos valstybių. Tai puiki galimybė patekti į aukšto profesinio lygio orkestrą, susirasti naujų draugų, apkeliauti daugelį pasaulio valstybių, groti garsiose koncertų salėse, dirbti su įžymiais solistais ir dirigentais, dalyvauti meistriškumo kursuose. Orkestras yra dirbęs su tokiais kviestiniais dirigentais kaip Vladimiras Ashkenazy, Herbertas von Karajanas, Mstislavas Rostropovičius ir kiti.

Nacionalinės atrankos vykdomos visose ES šalyse. Kasmet į orkestrą atrenkamas 120 narių sąrašas. Nepatekę į pagrindinę orkestro sudėtį atlikėjai gali būti pakviesti į rezervinį sąrašą. EUYO atrinkti atlikėjai dalyvaus 2019-2020 m. orkestro sezone, kurio programoje jau suplanuoti projektai ne tik Europos šalyse, bet ir JAV, Brazilijoje, Maskvoje, Seule, San Paule.

Orkestro nariams honorarai nemokami, tačiau padengiamos visos gastrolių, apgyvendinimo, maitinimo išlaidos.

Atranka Vilniuje vyks 2018 m. lapkričio 6 d. 10:00 val. LMTA Juozo Karoso salėje. Norintys dalyvauti turi registruotis iki spalio 15 d. užpildydami elektroninę formą: http://www.euyo.eu/apply/auditions/by-country/

LMTA Tarptautinių ryšių skyriaus informacija
2018 10 05