Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Stojamiesiems egzaminams artėjant

Stojančiųjų dėmesiui! Naudinga informacija registruojantis stojamiesiems egzaminams. 


Reikalavimai stojantiems į pirmosios (bakalauro) pakopos Muzikos atlikimo (specializacijos – akordeonas, choro dirigavimas, chorvedyba ir vargonininkavimas, dainavimas, dirigavimas pučiamųjų orkestrui, dirigavimas simfoniniam orkestrui, džiazas, džiazo ir populiarioji muzika, fortepijonas, klavesinas, liaudies instrumentai, miuziklas, pučiamieji ir mušamieji instrumentai, styginiai instrumentai, vargonai), Muzikos studijų (specializacijos – elektroninė muzika, kompozicija, muzika ir edukacija, muzikinis folkloras, muzikos tyrimai), Šokio subkultūrų, Teatro meno (specializacija – teatro ir renginių režisūra), studijas:

  • užpildę bendrojo priėmimo prašymą LAMABPO sistemoje, turite užpildyti Bakalauro stojamųjų egzaminų, vykdomų nuotoliniu būdu, stojančiojo anketą (https://priemimas.lmta.lt/s/anketa-stojantiesiems-i-bakalaura) ir pateikti stojamojo (-ų) egzamino (-ų) darbus (vaizdo įrašai, rašto darbas, savo sukurtų kompozicijų natos ir kt., pagal stojamojo egzamino reikalavimus) ir motyvacinį laišką, jeigu yra numatyta stojamųjų egzaminų reikalavimuose.

Stojantys į Kino meno bakalauro studijų programos vaizdo režisūros specializaciją:

  • nuorodas į savo stojamuosius darbus turi pateikti el. p. migle.levickiene@lmta.lt likus ne mažiau kaip 10 d. iki stojamojo egzamino. 

Stojantys į antrosios (magistrantūros) pakopos studijas turi užpildyti Prašymą laikyti stojamuosius egzaminus ir dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas (https://priemimas.lmta.lt/s/prasymas-stoti-i-magistrantura).

Stojantys į Kino meno (specializacijas – prodiusavimas, vaizdo operatorius, vaizdo režisūra), Kompozicijos (specializacijos – akademinė kūryba ir skaitmeninės technologijos), Meno teorijos (specializacijos – etnomuzikologija, muzikologija, teatrologija ir kinotyra), Meno vadybosMuzikos atlikimo (specializacijos – akordeonas, baroko opera, choro dirigavimas, dainavimas, dirigavimas simfoniniam orkestrui, dirigavimas pučiamųjų orkestrui, džiazas, džiazo ir populiarioji muzika, fortepijonas, kamerinis ansamblis, kamerinis dainavimas, klavesinas, koncertmeisteris, liaudies instrumentai, orkestro muzika, pučiamieji ir mušamieji instrumentai, styginiai instrumentai, šiuolaikinė muzika, vargonai), Teatro meno (specializacija – taikomasis teatras) studijas:

  • prie Prašymo turi pateikti stojamojo(-ų) egzamino (-ų) darbus (vaizdo įrašai, rašto darbas, savo sukurtų kompozicijų natos ir kt.) ir motyvacinį laišką pagal stojamojo egzamino reikalavimus.

Baigusieji pirmosios pakopos studijas LMTA 2020 metais stojamojo egzamino nelaiko (jiems kūrinių įrašų pateikti nereikia), išskyrus stojančius į Muzikos atlikimo magistrantūros studijų programos Baroko operos ir Šiuolaikinės muzikos specializacijas.

Stojantys į Kino meno magistrantūros studijų programos vaizdo operatoriaus, vaizdo režisūros specializacijas nuorodas į savo stojamuosius darbus turi pateikti el. p. migle.levickiene@lmta.lt likus ne mažiau kaip 7 d. d. iki stojamojo egzamino.

Daugiau informacijos https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/

2020 06 23