Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

STUDENTŲ DĖMESIUI: DOMINIKONŲ STIPENDIJA!

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, tęsdama bendradarbiavimą su Pamokslininkų ordino Dominikonų Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo vienuolynu, šiemet ir vėl kviečia LMTA studentus, kuriems reikalinga parama, kreiptis dėl Dominikonų stipendijos. Pernai stipendijos buvo skirtos Teatro ir kino fakulteto studentams, o šiemet paraiškas teikti kviečiami studijuojantieji Muzikos fakultete.

Šiemet Dominikonų stipendija skiriama dviem studentams, studijuojantiems LMTA Muzikos fakultete, bakalauro ar magistrantūros pakopų studijų programose. Stipendija mokama kiekvieną mėnesį visus studijų metus. Stipendijos dydis – 100 eurų per mėnesį.

Stipendiją skirs Dominikonų Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo vienuolyno atstovai, įvertinę, ar studentas atitinka bent vieną iš šių kriterijų (jie išvardinti prioriteto tvarka):

– studentas turi nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį (pateikiami tai įrodantys dokumentai);

– studentas yra iš nepasiturinčios šeimos ar gyvena vienas ir turi teisę gauti arba gauna socialinę pašalpą (pateikiami tai įrodantys dokumentai);

– studentas yra ne vyresnis kaip 25 metų ir jam iki pilnametystės buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jo tėvai (vienas iš tėvų, turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę (pateikiami tai įrodantys dokumentai).

Taip pat gali būti atsižvelgiama į tai, ar studentas yra atvykęs studijuoti į Vilnių iš kito miesto, t. y., ar jis baigė ne Vilniaus m. savivaldybės ribose esančią bendrojo ugdymo mokyklą; ar studijuoja bakalauro studijų pakopos pirmame kurse; ar neturi akademinių skolų ir ar studentas yra praktikuojantis katalikas.

Studentas, norintis gauti Dominikonų stipendiją, turi iki š. m. gruodžio 31 dienos LMTA Muzikos fakulteto dekanate pateikti prasymą stipendijai gauti.